Potřebujete pomoct? Napište nám na info.mravenci@gmail.com

Královna Messor structor + larvy

Kód: 201
399 Kč
Skladem

Messor structor je ideální druh mravenců pro začátečníky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Messor Structor jsou mravenci, kteří tvoří velké a rozvinuté kolonie. Proto je důležité si pořídit dostatečně velké formikárium od samého začátku nebo v případě potřeby si ho v průběhu rozšířit a spojit. Tyto mravence vyžadují teplotu v rozmezí 20-27 °C a vlhkost 30-70%.

Je důležité si uvědomit, že Messor Structor jsou citliví na hluk a vibrace, takže by formikárium mělo být umístěno na tichém a stabilním místě. Pro přestěhování doporučujeme mít alespoň 10 mravenců v kolonii.

Je absolutně zakázáno spojovat dvě kolonie v jednom formikáriu, jelikož mravenci budou bojovat, než jedna z nich nezvítězí. Je nutné dodržovat toto pravidlo, aby nedošlo k poškození mravenců nebo dokonce ke zničení kolonie.

 Tyto mravenci jsou velmi pracovití a dokážou vyvinout sofistikované systémy pro skladování potravy a výchovu larev.

Pěstování Messor structor v formikáriu může být zajímavým a poučným zážitkem pro milovníky přírody a mravenců.

Pokud teprve začínáte, doporučujeme si pořidit Startovní set mravenčí farma - MINI, nebo Startovní set mravenčí farma - STANDARD.
Startovní set obsahuje všechno, co potřebujete k chovu mravenců - formikárium, kolonie s dělníky, příslušenství k chovu, dekorace, návod.  Všechno, aby jste rozbalili a začali s timto užasnem koníčkem!

DOPORUČUJEME POTRAVUObilné krmivo pro mravenceKrmení bílkový - sušený mix 

 

Doporučujeme si přečíst náš článek o tomto druhu mravenců.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: